·  TEL. 93 333 99 72 · EMAIL info@santramonnonat.org

Escola

EQUIP


ORGANITZACIÓ ESCOLAR 2016 2017

 

Director

Eduard Vidal i Terrés 

 

Cap d’Administració i Secretaria

Patricia Asensio                                             

 

Coordinadora d’Animació Cristiana

Reyes Linares

 

Coordinadora d’Atenció a la Diversitat

Marta Pursals

 

Cap d’Estudis Primera Etapa

Esperança Valenzuela

 

Cap d’Estudis Segona Etapa

Anna Muñoz

 

Cap d’Estudis Tercera Etapa

Santi Fernández

 

Equip directiu permanent

Eduard Vidal, Patricia Asensio, Reyes Linares, Marta Pursals, Esperança Valenzuela, Anna Muñoz i Santi Fernández

 

Equip directiu plenari

Eduard Vidal, Patricia Asensio, Reyes Linares, Marta Pursals, , Santi Fernández, Armand Ortiz-Quintana, Lluís Sala, Mèlanie Ribalta i Eulàlia Pagès

 

EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA

 

Equip de coordinació

Esperança Valenzuela, M Carmen Laballos, Anna Vila, Marta García, Conxita Verdaguer i Anna Muñoz

 

Cap d’estudis 1a Etapa

Esperança Valenzuela

 

Coordinació Infantil

M Carmen Laballos 

            P3A Esther López

            P3B Alícia Susín

            P3C M. Carmen Laballos

            P4A Mónica Salvo

            P4B Laura Delgado

            P5A Mònica Salvo

            P5B Pilar Sánchez

 

Coordinació Cicle Inicial

Anna Vila

            1rA Muntsa Tomás

            1rB Anna Vila

            2nA Isabel Medina

            2nB Jordi Pons 

 

Cap d’estudis 2a Etapa

Anna Muñoz

 

Coordinació Cicle Mitjà

Marta García

3rA Marta Garcia

3rB Marga Izquierdo

4tA Montse Canal

4tB Àngels Aquilué

 

Coordinació Cicle Superior

Conxita Verdaguer

            5èA Carme Fernández

            5èB Carme Gómez

            6èA Conxita Verdaguer

            6èB Ramsés Pérez

 

Coordinació EntusiasMAT

Pilar Sánchez

Professors no tutors

Sara Puntí, Isabel Roca, Maria Brufau, Mónica Espona, Rosa Cardona, Jordi Ferrer, Esperança Valenzuela i Anna Muñoz 


EDUCACIÓ SECUNDÀRIA OBLIGATÒRIA

 

Equip de coordinació

Santi Fernández, Armand Ortiz-Quintana, Mèlanie Ribalta, Eulàlia Pagès i Lluís Sala 

 

Cap d’estudis 3a etapa

Santi Fernández

 

Coordinació ESO

Armand Ortiz-Quintana

            1 ESO A Núria Estrada

            1 ESO B Ismael Tharrats

            2 ESO A Manel Fernández

            2 ESO B Armand Ortiz-Quintana

            3 ESO A Mèlanie Ribalta

            3 ESO B Esther Monsó

            4 ESO A Eulàlia Pagès

            4 ESO B Lluís Sala 

Professors no tutors

Carles González, Toni Bardera, Santi Fernández, Mar Vizoso, Xavier Pujol, Eduard Vidal, Reyes Linares i Jordi Aparici

 

 

DEPARTAMENTS GENERALS

 

Departament d’Animació Cristiana (DAC)

Reyes Linares (Coordinació)

Alícia Susín, Sara Puntí, Isabel Medina, Esperança Valenzuela, Montse Canal i Eduard Vidal

 

Comissió de la Diversitat (CAD)

Marta Pursals (Coordinació i Psicopedagogia)

Jordi Ferrer (Orientació), Mònica Salvo (Psicopedagogia), Ramsés Pérez (Ed. Especial), Marga Izquierdo i Anna Vila (Logopèdia)    

 

Tecnologies de la Informació i la Comunicació (TIC)                              

Lluís Sala (Coordinació)

Laura Delgado, Conxita Verdaguer, Anna Muñoz  i Jordi Ferrer

 

DEPARTAMENTS DIDÀCTICS

 

Humanitats              

Mèlanie Ribalta (Cap de departament)

Núria Estrada, Reyes Linares, Esther Monsó, Manuel Fernández, Toni Bardera, Ismael Tharrats, Eduard Vidal, M Carmen Laballos, Mònica Salvo, Muntsa Tomás, Pilar Tapia, Anna Muñoz, Àngels Aquilué, Sara Puntí i Montse Canal 

 

Ciències i Tecnologia                                              

Lluís Sala (Cap de departament)

Armand Ortiz-Quintana, Xavier Pujol, Santi Fernández, Jordi Aparici, Laura Delgado, Pilar Sánchez, Esperança Valenzuela, Anna Vila, Carme Fernández, Jordi Ferrer i Conxita Verdaguer

 

Expressió                              

Eulàlia Pagès (Cap de departament)

Seminari d’Educació Física: Marga Izquierdo, Jordi Pons, Rosa Cardona, Eulàlia Pagès i Esther López 

Seminari d’Educació Musical: Marta García, Maria Brufau i Mar Vizoso  

Seminari d’Educació Visual i Plàstica: Carles González, Toni Bardera, Alícia Susín, Isabel Medina i Carme Gómez 

 


SERVEIS ESCOLARS

 

Administració i Secretaria

Patricia Asensio, Mercè Matamoros i Núria Bastidas

 

Personal de Serveis i Manteniment

Xavier Valls i Irene García

 

Coordinació Trinity College 

Mònica Espona

 

Coordinació extraescolars

Lluís Sala

 

Biblioteca escolar

Sara Puntí

 

Revista AUL@SRN  

Rosa Cardona

 

Coordinació FEAC (Família Escola Acció Compartida)         

Armand Ortiz-Quintana

 

Menjador

Fundació Pere Tarrés

Eurest (Cuina pròpia)