·  TEL. 93 333 99 72 · EMAIL info@santramonnonat.org
 · 

Escola

EQUIP


ORGANITZACIÓ ESCOLAR 2019 2020

 

Director

Eduard Vidal i Terrés 

 

Cap d'Administració i Secretaria

Patricia Asensio                                             

 

Coordinadora d'Animació Cristiana

Anna Vila

 

Coordinadora d'Atenció a la Diversitat

Marta Pursals

 

Cap d'Estudis Primera Etapa

M.Carmen Laballos

 

Cap d'Estudis Segona Etapa

Anna Muñoz

 

Cap d'Estudis Tercera Etapa

Lluís Sala

 

Equip directiu permanent

Eduard Vidal, Patricia Asensio, Anna Vila, Marta Pursals, M.Carmen Laballos, Anna Muñoz i Lluís Sala

 

Equip directiu plenari

Eduard Vidal, Patricia Asensio, Anna Vila, Marta Pursals, Lluís Sala, Armand Ortiz-Quintana, Mèlanie Ribalta, Eulàlia Pagès, Ismael Tharrats, M.Carmen Laballos, Laura Delgado, Esperança Valenzuela, Ramses Pérez i Maria Brufau

 

EDUCACIÓ INFANTIL I PRIMÀRIA

 

Equip de coordinació

Esperança Valenzuela, M Carmen Laballos, Laura Delgado, Ramses Pérez, Maria Brufau i Anna Muñoz

 

Cap d'estudis 1a Etapa

M. Carmen Laballos

 

Coordinació Infantil

Laura Delgado

            P3A Laura Delgado

            P3B Esther López

            P3C Alícia Susin

            P4A Mònica Salvo

            P4B Pilar Tàpia

            P5A Pilar Sánchez

            P5B Anna Vila

 

Coordinació Cicle Inicial

Ramsés Pérez

            1rA Mònica Espona

            1rB Isabel Medina

            2nA Ramsés Pérez

            2nB Muntsa Tomàs

 

Cap d'estudis 2a Etapa

Anna Muñoz

 

Coordinació Cicle Mitjà

Esperanza Valenzuela

3rA Montse Canal

3rB Marga Izquierdo

4tA Marta Garcia

4tB Esperanza Valenzuela

4tC Jordi Pons

 

Coordinació Cicle Superior

Maria Brufau

            5èA Rosa Cardona

            5èB Conxita Verdaguer

            6èA Jordi Ferrer

            6èB Carme Gómez

 

   

Professors no tutors

Sara Puntí, Isabel Roca, Maria Brufau, Àngels Aquilué, Carme Fernández, Jordi Pons, Esperança Valenzuela i Anna Muñoz. 


EDUCACIÓ SECUNDÀRIA OBLIGATÒRIA

 

Equip de coordinació

Lluís Sala, Armand Ortiz-Quintana, Mèlanie Ribalta, Eulàlia Pagès, Ismael Tharrats i Lluís Sala 

 

Cap d'estudis 3a etapa

Lluís Sala

 

Coordinació ESO

Mèlanie Ribalta

            1 ESO A Ismael Tharrats

            1 ESO B Santiago Fernández

    1 ESO C Reyes Linares

            2 ESO A Manuel Fernández

            2 ESO B Armand Ortiz-Quintana

            3 ESO A Mèlanie Ribalta

            3 ESO B Esther Monsó

            4 ESO A Eulàlia Pagès

            4 ESO B Xavier Pujol

Professors no tutors

Adrià López, Adrián Bermúdez,Núria Estrada, Eduard Vidal i Lluís Sala.

 

DEPARTAMENTS GENERALS

 

Departament d'Animació Cristiana (DAC)

Anna Vila (Coordinació)

Alícia Susín, Sara Puntí, Isabel Medina, Esperança Valenzuela, Montse Canal, Reyes Linares i Eduard Vidal

 

Comissió de la Diversitat (CAD)

Marta Pursals (Coordinació i Psicopedagogia)

Jordi Ferrer (Orientació), Mònica Salvo (Psicopedagogia), Ramsés Pérez i Gerard Fustel (Equip PI) i Marga izquierdo (Logopèdia)    

 

Tecnologies de la Informació i la Comunicació (TIC)                              

Adrià López (Coordinació)

Laura Delgado, Lluís Sala, Anna Muñoz, Adrián Bermúdez  i Jordi Ferrer

 

DEPARTAMENTS DIDÀCTICS

 

Humanitats              

Ismael Tharrats (Cap de departament)

Núria Estrada, Reyes Linares, Esther Monsó, Manuel Fernández, Toni Bardera, Ismael Tharrats, Eduard Vidal, M Carmen Laballos, Mònica Salvo, Muntsa Tomás, Pilar Tapia, Anna Muñoz, Àngels Aquilué, Mònica Espona, Ramsés Pérez, Sara Puntí i Montse Canal 

 

Ciències i Tecnologia                                              

Armand Ortiz-Quintana (Cap de departament)

Armand Ortiz-Quintana, Xavier Pujol, Santi Fernández, Adrià López, Laura Delgado, Pilar Sánchez, Esperança Valenzuela, Anna Vila, Carme Fernández, Jordi Ferrer i Conxita Verdaguer

 Coordinació Aula Viva: Xavier Pujol

Expressió                              

Eulàlia Pagès (Cap de departament)

Seminari d'Educació Física: Marga Izquierdo, Jordi Pons, Rosa Cardona, Eulàlia Pagès i Isabel Roca

Seminari d'Educació Musical: Marta García, Maria Brufau i Adrián Bermúdez

Seminari d'Educació Visual i Plàstica: Toni Bardera, Esther López, Alícia Susín, Isabel Medina i Carme Gómez 

 


SERVEIS ESCOLARS

 

Administració i Secretaria

Patricia Asensio, Mercè Matamoros, Núria Bastidas i Fiona Serrà

 

Personal de Serveis i Manteniment

Xavier Valls

 

Coordinació Trinity College 

Maria Brufau

 

Coordinació extraescolars

Mònica Espona

 

Coordinació FEAC (Família Escola Acció Compartida)         

Armand Ortiz-Quintana

 

Menjador

Fundació Pere Tarrés

Eurest (Cuina pròpia)